Natječaj za radno mjesto voditelj Volonterskog centra SKAC

kr

SKAC Palma raspisuje natječaj za radno mjesto voditelja Volonterskog centra SKAC.

Radno mjesto: Voditelj Volonterskog centra SKAC

Vrsta posla: rad na 18 mjeseci s mogućnosti produljenja ugovora uz probni rok od 3 mjeseca

Mjesto rada: Zagreb, Palmotićeva 31

Vrijeme: 40 sati tjedno, fleksibilno

Očekivani početak rada: 14. svibnja 2018.

Opis radnog mjesta: Voditelj Volonterskog centra SKAC je osoba zadužena za organizaciju, osmišljavanje, koordinaciju i provedbu volonterskih aktivnosti mladih te promociju volonterstva.

Odgovornosti i zadaci:

  • Planiranje godišnjih aktivnosti Volonterskog centra
  • Regrutacija i selekcija volontera na odgovarajuća volonterska mjesta
  • Praćenje i evaluacija rada volontera i tijeka suradnje s organizacijama
  • Održavanje i podizanje kvalitete volontiranja registriranih volontera
  • Organiziranje i provedba velike godišnje volonterske akcije 72 sata bez kompromisa
  • Organiziranje ljetnih volonterskih kampova
  • Vođenje potrebne pravne dokumentacije

Uvjeti:

  • VŠS/VSS društvenog ili humanističkog usmjerenja
  • Prethodno iskustvo vođenja projekta
  • Iskustvo rada ili volontiranja u civilnom sektoru
  • Afinitet za rad s mladima i marginaliziranim društvenim skupinama
  • Komunikacijske i organizacijske vještine
  • Samostalnost u radu i odgovorno izvršavanje zadataka
  • Spremnost na kraće odlaske na teren tijekom godine
  • Vještine vođenja tima
  • Samostalni rad u aplikacijama MS Offica
  • Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Prihvaćanje temeljnih načela naše organizacije

Prednost imaju kandidati koji imaju vozačku b kategorije, koji su sudjelovali u radu VC SKAC ili drugih programa SKAC-a.

Motivacijsko pismo (ne dulje od dvije stranice) i životopis poslati na skac@skac.hr najkasnije do 5. 5 u 23:59 sati. Kandidati koji uđu u uži izbor bit će pozvani na razgovor. Svi prijavljeni primit će odgovor na svoju prijavu najkasnije do 14. svibnja 2018. godine.  Nepotpune prijave neće se uzeti u razmatranje.

Više podataka o organizaciji i aktivnostima dostupno je na mrežnim stranicama (Volonterski centar i SKAC) i na društvenim mrežama (https://www.facebook.com/volonterskicentarskac/).

PRITISNI ENTER ZA TRAŽENJE