NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO – voditelj SKAC kluba – m/ž

31852178006_d01657b4ee_z

Studentski katolički centar SKAC – Palma neprofitna je udruga civilnog društva koju vode vjernici laici, a koja se bavi mladima u duhu kršćanskoga svjetonazora. Rad SKAC-a inspiriran je Sv. pismom, tradicijom Crkve, Socijalnim naukom Crkve te ignacijevskom duhovnošću.

Svrha djelovanja udruge SKAC usmjerena je na razvijanje mladog čovjeka, kojeg oblikuje i senzibilizira suočavajući ga s postojećom problematikom društvenog i duhovnog života, potičući ga na samostalno i udruženo traganje za rješenjima. Nudi mu mogućnost cjelokupnog razvoja postojanog kršćanskog identiteta, s posebnim naglaskom na konkretno ostvarenje kršćanskog života i ostvarivanje ideala solidarnosti, požrtvovnosti, socijalne podrške i djelatne ljubavi, te tako dugoročno raditi na izgradnji društva po mjeri čovjeka.

Opis posla:

  • osmišljavanje sadržaja za mlade (radionice, tematske večeri, zabavne večeri itd.)
  • organizacija, koordinacija i vođenje rasporeda posluživanja (volontera i drugih zaposlenika)
  • suradnja u planiranju i izvođenju aktivnosti drugih SKAC-ovih projekata unutar kluba
  • nabava i financijsko praćenje
  • posluživanje gostiju kluba
  • održavanje prostorija kluba
  • drugi organizacijski i koordinacijski poslovi

Uvjeti:

  • iskustvo sudjelovanja i/ili osmišljavanja programa i aktivnosti za mlade
  • razvijene organizacijske i komunikacijske vještine
  • poznavanje rada u MS Office alatima (posebno MS Excel) i na društvenim mrežama
  • vozačka dozvola B kategorije

Prednosti:

  • sudjelovanje u nekom od projekata udruge SKAC Palma
  • poznavanje rada SKAC-a i isusovačke duhovnosti
  • iskustvo rada/volontiranja u neprofitnoj organizaciji

Vrsta zaposlenja:
Određeno; puno radno vrijeme i/ili rad preko studentskog ugovora
Pozivaju se zainteresirani kandidati da svoj životopis (ne duži od 2 stranice) i motivacijsko pismo dostave elektronskim putem na adresu burzarada.skac@gmail.com do 05.svibnja 2017.

Motivacijsko pismo treba sadržavati sljedeće elemente:

  • Tvoju viziju rada SKAC kluba
  • Što jedan klub za mlade katolike svakako treba nuditi?
  • Kakve aktivnosti bi volio pokrenuti s obzirom na vlastita iskustva i afinitete?
  • Da imaš neograničen budžet kako bi još uredio SKAC klub?

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će pozvani na razgovor. Svi prijavljeni primit će odgovor na svoju prijavu najkasnije do 10.svibnja 2017.godine.
Više podataka o organizaciji i aktivnostima dostupno je u Strateškom planu, Programskom planu, te u Temeljnom dokumentu (dostupni OVDJE ), na mrežnim stranicama i na facebook stranici.

Nepotpune prijave neće se uzeti u razmatranje.

U Zagrebu, 24.4.2017.

PRITISNI ENTER ZA TRAŽENJE