NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO- tajnik udruge m/ž

organic-1280538_960_720

Udruga SKAC Palma

Studentski katolički centar SKAC – Palma neprofitna je udruga civilnog društva koju vode vjernici laici, a koja se bavi mladima u duhu kršćanskoga svjetonazora. Rad SKAC-a inspiriran je Sv. pismom, tradicijom Crkve, Socijalnim naukom Crkve, te ignacijanskom duhovnošću.

Svrha djelovanja udruge SKAC usmjerena je na razvijanje mladog čovjeka, kojeg oblikuje i senzibilizira suočavajući ga s postojećom problematikom društvenog i duhovnog života, potičući ga na samostalno i udruženo traganje za rješenjima. Nudi mu mogućnost cjelokupnog razvoja postojanog kršćanskog identiteta, s posebnim naglaskom na konkretno ostvarenje kršćanskog života i ostvarivanje ideala solidarnosti, požrtvovnosti, socijalne podrške i djelatne ljubavi, te tako dugoročno raditi na izgradnji društva po mjeri čovjeka.

 Opis posla:

  •  računovodstvo (plaćanje računa, isplata plaća, priprema dokumentacije za knjigovodstveni servis, evidencija potrošnje, godišnji financijski izvještaj, priprema financijskog plana i sl.)
  •  vođenje pravno-administrativnih poslova udruge (priprema i obrada ugovora, priprema dopisa, evidencija volonterskih sati, praćenje razvoja Zakona o udrugama i regulacija pravnih akata udruge)
  • podrška volonterima i djelatnicima SKAC-a pri vođenju projekata:
    • praćenje natječaja
    • priprema dodatne projektne administracije
    • revizija projektne dokumentacije (pisani natječaji, financijski izvještaji itd.)
  •  stvaranje i uređivanje baze podataka dobrotvora udruge i redovita komunikacija prema istima (izvješća i promotivni materijali)
  •  organizacija manjih događanja u suradnji s drugim zaposlenicima SKAC-a (donatorske večere i slično)
  •  nabavka materijala potrebnih za rad

Uvjeti:

  •  aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  •  motivacija i otvorenost za rad s mladima
  •  spremnost na stalno učenje i fleksibilnost u radu
  •  razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
  •  poznavanje kršćanske duhovnosti
  •  poznavanje rada u MS Office alatima
  •  vozačka dozvola B kategorije

Prednosti:

  •  iskustvo rada u tajničkim i računovodstvenim poslovima
  •  sudjelovanje u nekom od projekata udruge SKAC Palma
  •  poznavanje rada SKAC-a i isusovačke duhovnosti
  •  iskustvo rada/volontiranja u neprofitnoj organizaciji
  •  sudjelovanje u pisanju projekata
  •  aktivno znanje drugog stranog jezika u govoru i pismu

Vrsta zaposlenja:

Određeno; Puno radno vrijeme; Djelomično fleksibilno radno vrijeme

Pozivaju se zainteresirani kandidati da svoj životopis (ne duži od 2 stranice) i motivacijsko pismo (ne duže od 1 stranice) dostave elektronskim putem na adresu skacpalma@gmail.com do 15. ožujka 2017. godine.

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će pozvani na razgovor. Svi prijavljeni primit će odgovor na svoju prijavu najkasnije do 15. travnja 2017. godine.

Više podataka o organizaciji i aktivnostima dostupno je u Strateškom planu, Programskom planu, te u Temeljnom dokumentu (dostupni ovdje: http://www.skac.hr/hr/vazni_dokumenti/73_4), na mrežnim stranicama (www.skac.hr) i na facebook stranici.

Nepotpune prijave neće se uzeti u razmatranje.
U Zagrebu, 2. ožujka 2017.

PRITISNI ENTER ZA TRAŽENJE